GenC BoZKUrTLAr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CcC Lider'den:Bin yılda karıldı bu ülkenin harcı, ayrıştırmak kimin harcı. CcC

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

akp-dtp-pkk

2 posters
YazarMesaj
by_sancar

by_sancar

akp-dtp-pkk Empty
MesajKonu: akp-dtp-pkk   akp-dtp-pkk Icon_minitimePaz Nis. 12, 2009 2:49 pm

Akp Diyarbakır adayı Kutbettin Arzu: "Dağda zamanında pkk'lı akrabam vardı şu anda Cezaevinde örgütün sorumlusu düzeyinde akrabalarım var...."

"Ahmet Kaya yaşasaydı AK Parti'ye oy verirdi. Ahmet Kaya bu demokratikleşme sürecine, barış sürecine oy verebilecek bir insan. Niye gitti? Kürtçe bir şarkı söyledi, diye."

"Baydemir ilişkilerimiz eskidir. Ben ticaret odası başkanıyken o da İnsan Hakları Derneği genel başkan yardımcısıydı. Benim Osman Baydemir ile ilgili, Kürtlük ile ilgili hiçbir farklılığım yok. Benim DTP tabanı, AKP tabanı ya da şu tabanı, bu tabanı diye bir ayrımım yok. Osman Baydemir’in kendisi aday olmasa bana oy verebilirdi." ......

DTP'li Baydemir: "Bu halkın dilini, kültürünü ve kimliğini kabul etmeyenler, 20 yıldır verilen mücadele sonucu bunu kabul ettiler. Bu mücadele böyle devam ederse, yakında bu toprakların da adını kabullenecekler"

DTP'li Emine Ayna: "Ben de diyorum ki sizin bizi terörist olarak görmeniz bizim için onurdur ve gurur duyuyoruz. Varın siz bize terörist deyin. Hiç önemli değildir.”

DTP'li Lütfü Dağ: "Bu seçim Kürtler için aynı zamanda bir referandum olacaktır. Biz sadece bir iki ili değil, bütün Kürdistan'da belediyeleri istiyoruz."

bunları unutmayalım ülküdaşlarım!!!
http://bozkurttr.yetkinforum.com
sosyal_faliyet

sosyal_faliyet

akp-dtp-pkk Empty
MesajKonu: Geri: akp-dtp-pkk   akp-dtp-pkk Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 5:37 pm

paylaştığın bilgiler için teşekkürler..

akp-dtp-pkk
1 sayfadaki 1 sayfası